16:41 P0_oZiTiFF: Idi i ne ori
16:42 Igorexa93 (ФЭО-Минор) » P0_oZiTiFF: да да я тя понял
16:42 P0_oZiTiFF: ahaha vi Eda A Ya em Eda
16:42 P0_oZiTiFF: Ya em vi
16:43 Igorexa93 (ФЭО-Минор) » P0_oZiTiFF: dyrak
16:44 Igorexa93 (ФЭО-Минор): скажи че нить еще?
16:44 P0_oZiTiFF: ahaha ahaha ahaha vi Eda
16:44 Igorexa93 (ФЭО-Минор) » P0_oZiTiFF: скажи еще че нить
16:45 Igorexa93 (ФЭО-Минор) » P0_oZiTiFF: Idi i ne ori